Kompleksowa ochrona klientów i majątku - nowy produkt KNF TEAM

 

Ubezpieczenia towarzyszą nam na co dzień. Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie samochodu czy mieszkania, to tylko nieliczne z tych, w które inwestujemy nasze pieniądze. Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie? Czy najtańsze faktycznie jest w stanie spełnić nasze oczekiwania i pokryć podstawowe potrzeby w przypadku nieszczęścia, takiego jak choroba, wypadek czy np. pożar naszego dobytku. Czy nie marzy wam się spokój, szczególnie w sytuacjach nieprzewidzianych? Życie potrafi zaskoczyć nieoczekiwanymi zdarzeniami. Warto więc już dziś pomyśleć o właściwym zabezpieczeniu i wyborze kompleksowej ochrony. 

Chcesz zabezpieczyć siebie i swoich bliskich ubezpieczeniem na życie? A może ochronić swój majątek bądź firmę, czy też mieć spokojną głowę w razie wypadku, bez względu na to, czy jesteś  poszkodowanym czy też uczestnikiem?  Prawo ubezpieczeń to skomplikowana materia. Dlatego tak ważna jest kompleksowa obsługa prawna. Dzięki niej możesz spokojnie patrzeć w przyszłość, nie martwiąc się zdarzeniami losowymi. A te, niestety, czyhają na nas każdego dnia…

Wypadek- w czym pomogą ci specjaliści?

Przeprowadzenie procesu likwidacji szkody przed ubezpieczycielem, uzyskanie odszkodowania z tytułu utraty wartości handlowej pojazdu, zaniżonego kosztorysu przez ubezpieczyciela, uszkodzenia ciała, kalectwa lub śmierci czy też uzyskanie zadośćuczynienia pieniężnego za śmierć najbliższego członka rodziny. Specjaliści będą cię także reprezentować przed sądem w sporze z ubezpieczycielem czy też udzielą pomocy przy wypełnianiu wszelkich druków w sprawach z ubezpieczycielem. To, w sytuacji poniesienia znacznej szkody, w szczególności uszczerbku na zdrowiu czy śmierci osoby bliskiej w wypadku bardzo cenne, biorąc pod uwagę, jak często w takich momentach zwyczajnie nie mamy głowy do formalności. Dlatego warto przede wszystkim wybrać dobre ubezpieczenie, a następnie w sytuacjach nieprzewidzianych, oddać swoje sprawy w ręce profesjonalistów. Oczywiście wypadek komunikacyjny, to tylko jeden z przykładów. Specjaliści zajmą się twoimi sprawami także między innymi, gdy dojdzie do błędu medycznego, wypadku przy pracy czy też innych szkód osobowych bądź majątkowych.

Kancelaria KNF Team od lat świadczy pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania poszkodowanym w różnego typu wypadkach. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferuje kompleksową ochronę prawną klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Nasze ekspertyzy, dzięki współpracy z najlepszymi lekarzami, w tym między innymi z orzecznikami ZUS, biegłymi sądowymi czy też rzeczoznawcami, są rzeczowe i wiarygodne. Nasz Klient jest rzetelnie informowany o postępach w sprawie, a w razie jakichkolwiek pytań może polegać na naszych specjalistach. Co najważniejsze, pobieramy wynagrodzenie od sukcesu, czyli jedynie po wygraniu sprawy. Oznacza to, że w razie odmowy wypłaty odszkodowania nasz Klient nie ponosi żadnych kosztów!

Ochrona majątku- jak ważna jest pomoc prawna

Ochrona majątku staje się szczególnie ważna, gdy popadamy w problemy finansowe. Ukrywanie się przed komornikiem to niestety rozwiązanie chwilowe, za którym za chwilę mogą pojawić się poważne dla nas konsekwencje. Obecnie dostępnych jest sporo narzędzi prawnych, która pozwalają ochronić majątek z poszanowaniem praw wierzycieli. Dzięki profesjonalnemu wsparciu prawnemu, nawet w sytuacji problematycznej, możesz zabezpieczyć majątek i jednocześnie w porozumieniu z wierzycielami, uregulować swoje zobowiązania. Kompleksowa obsługa prawna jest najlepszą drogą do uniknięcia problemów.

Kancelaria KNF Team rozwiązuje najróżniejsze sprawy z tytułu trudnych i zadłużonych nieruchomości. Zajmujemy się: restrukturyzacją długu ciążącego na nieruchomościach firmowych i prywatnych, wstrzymaniem egzekucji komorniczej, pomocą w przeprowadzeniu procesu spadkowego, w którym są nieruchomości, wstrzymaniem sprawy sądowej na dłuższy czas, a także upadłością konsumencką, oddłużaniem, BIK i BIG. Pomagamy przedsiębiorcom w chronieniu ich nieruchomości.

Dla nas ważna jest także twoja płynność finansowa. Nieuregulowane faktury, dłużnicy, którzy unikają zapłaty? Analizujemy indywidualnie każdą sprawę i wskazujemy najlepsze rozwiązanie w celu odzyskania długu. Na etapie działań przedsądowych, w czasie rozmów z dłużnikiem, szukamy rozwiązania problemu i pokazujemy konsekwencje braku zapłaty. Powierzenie swojego problemu specjalistom ustrzeże Cię przed błędami. Pracujemy na dokumentach: umowach, zamówieniach, fakturach, listach przewozowych i innych. Co ważne, nie pobieramy opłat wstępnych! Naszym wynagrodzeniem jest prowizja od sukcesu ,czyli od odzyskanych pieniędzy. Wierzytelność jest wymagalna? A może się przedawniła ? Nie zwlekaj, przekaż nam dokumenty do analizy, aby uzyskać wiarygodną informację. Nie zawsze można uniknąć sporu, dlatego pozasądowe wypracowanie kompromisu jest dobrym rozwiązaniem i gwarancją satysfakcji obu stron.

Chcesz wiedzieć więcej ? Od tego jesteśmy!

W każdy czwartek przeprowadzamy darmowe webinary, podczas których przedstawiamy Państwu najlepsze rozwiązania, a także dyskutujemy o aktualnych problemach. W najbliższy czwartek, 1 czerwca poruszone zostaną kluczowe kwestie związane z naszym nowym projektem, który jest dedykowany zapewnieniu pełnej ochrony Klientów i ich majątku. Będziemy omawiać innowacyjne rozwiązania, nowe trendy w branży oraz najskuteczniejsze strategie, które mogą pomóc w zabezpieczeniu finansowego dobrostanu naszych Klientów.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z naszym zespołem ekspertów, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ochrony majątku. Przedstawimy również naszą wizję rozwoju projektu oraz plany na przyszłość.

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do aktywnego udziału w webinarium, ponieważ jesteśmy przekonani, że nasza współpraca mogłaby przynieść korzyści obu stronom. Posiadamy szeroki zakres produktów i usług, które mogą zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że dzięki synergii naszych kompetencji i profesjonalizmu, możemy osiągnąć doskonałe rezultaty.

 

Link do zapisu: https://knfteam.pl/webinar

 

 


Zobacz nasze pozostałe posty z tamatu Ubezpieczenia: